hlavicka2
Česky English Deutch
logo2
společenství INELSEV
INELSEV s.r.o.

ADRESY A KONTAKTNÍ OSOBY

INELSEV s.r.o.

 
 

Sídlo společnosti:
Husitská 1716, 434 01 Most
Email: info@inelsev.cz

Provozovny:
Dělnická 34, Most Velebudice
Areál Chemopetrol, Litvínov Záluží 1

Sklad:
Dělnická 34, Most Velebudice
Pracovní doba: 7:00 - 14:00
Kontakt: Vedoucí zásobování tel. +420 725 806 434

 

Kancelář:
Jeremenkova 486/47, 147 00  Praha 4  - Podolí
Fax: +420 241 485 558
Tel: +420 602 403 489
Email: dub@inelsev.cz

 

Kancelář: 
Moravní 6, 696 01 Rohatec
Tel: +420 602 403 489
Email: misek@inelsev.cz

 
     
Ing. Miroslav Kunca, jednatel a ředitel +420 602 427 682 kunca@inelsev.cz
Ing. Ivan Chudomel, jednatel a finanční ředitel +420 474 721 600 ivan@inelsev.cz
Tomáš Relich, PV QMS, EMS, BOZP +420 606 568 773 relich@inelsev.cz
Ing. Petr Komma, jednatel a ředitel obchodní divize Most +420 602 479 293 komma@inelsev.cz
Petr Scherer, jednatel +420 478 011 211 scherer@inelsev.cz
Ing. Josef Dub, jednatel a ředitel obchodní divize Praha +420 602 403 489 dub@inelsev.cz
Ing. Stanislav Smrček, vedoucí oddělení realizace zakázek, prokurista +420 602 643 830 smrcek@inelsev.cz
Ing. Miroslav Vopatřil, vedoucí  obchodního oddělení, prokurista +420 606 221 630 vopatril@inelsev.cz
Ing. Josef Kytýr, vedoucí projekčního oddělení elektro a MaR +420 602 424 976 kytyr@inelsev.cz
Jiří Jakeš, vedoucí montážní divize +420 602 461 211 jakes@inelsev.cz
Jaroslav Míšek, ředitel divize Morava a Slovensko +420 702 017 081 misek@inelsev.cz
Jiří Mašek, vedoucí zásobování +420 725 806 434 jiri.masekml@inelsev.cz

 

© 2008 INELSEV | Kontaktujte nás | Doporučte nás |

Jsme validní: XHTML | CSS

| Přihlášení |